karayel sigorta groupama sigorta ak sigorta mapfre sigorta anadolu sigorta alianz sigorta güneş sigorta sompo japan sigorta neova sigorta
kampanya

KONUT SİGORTASI

Konut Sigortası

Konut sigortası kuşkusuz ki hayatınızda teminat altına alabileceğiniz ailenizi ve evinizi koruma altına alan en önemli sigortadır. Konut sigortaları evinizi yangından, hırsızlıktan, terörden, kazalardan ve yıkılmalardan korumayı amaçlamaktadır. Yarın başınıza ne geleceğini kesinlikle bilemezsiniz.


Konut sigortası size bir iç güven sağlar. Evinizin bir teminat altında olduğunu bilmek sizi her açıdan rahatlatabilir. Aylık cuzi rakamlar ödeyerek evinizi ve ailenizi güvence altına alabileceğiniz konut sigortaları yıllık poliçeler hazırlanarak yapılmaktadır. Aylık olarak belirli bir miktar para ödeyerek bu süreci her sene yenileyebilirsiniz.


Konut sigortasının kapsamına gelecek olursak; konut sigortaları evinizin fiziki yapısından tutun içinde ki eşyalara kadar bütün herşeyi kapsar. Örneğin duvarlarınıza olan rutubet, akıntı ya da çatınızda oluşan bir hasarı sigortanız karşılar. Bunların yanında ev içinde ki eşyalara gelebilecek zararlarıda karşılar. Tabi bunu hasarlar doğal afet nedeniyle ya da yangın, sel gibi nedenlerle ile gerçekleşiyorsa.


Kısacası konut sigortası bir bakıma hayat sigortası demektir. Sevdikleriniz ve kendinizin huzurlu, mutlu bir geleceği teminat altına almak istediğinizde kesinlikle başvurmanız gereken tek adres Karayel Sigorta şirketidir.

Online Konut Sigortası Teklifi Almak İçin Lütfen Tıklayınız