karayel sigorta groupama sigorta ak sigorta mapfre sigorta anadolu sigorta alianz sigorta güneş sigorta sompo japan sigorta neova sigorta
kampanya

ACİL SAĞLIK SİGORTASI

Acil Sağlık Sigortası

Ani bir hastalık veya bedensel yaralanma sonucunda ortaya çıkan ve dolayısıyla geciktirilmesi mümkün olmayacak tıbbi veya cerrahi bakım gerektiren ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından acil durum olarak tanımlanan durumları kapsayan ekonomik sağlık sigortasıdır. Acil tıbbi müdahale gerektiren bir durumla karşılaşmanız durumunda tedavi amaçlı yapılması gereken harcamalarınızı güvence altına alır.


Teminat kapsamına dahil acil durumlar, Dünya Sağlık Örgütünün acil olarak tanımladığı durumlardır. Bunlar: suda boğulma, trafik kazası, tecavüz, terör, sabotaj, kurşunlanma, bıçaklanma, kavga, yüksekten düşme, ciddi iş kazaları, elektrik çarpması, donma, soğuk çarpması, ısı çarpması, ciddi yanıklar, ciddi göz yanmaları, zehirlenmeler, anafilaktik şok, travma sonucu omurga ve alt-üst ekstremite kırıkları, kalp krizi, hipertansiyon krizleri, akut solunum problemleri, şuur kaybına neden olan her türlü organik kusur, ani felçler, ciddi genel durum bozukluğu, yüksek ateş 39.5 üzeri, diabetik ve üremik koma, genel durum bozukluğunun eşlik ettiği dializ hastalığı, akut batın, menenjit, ensefalit, beyin apsesi, renal kolik.


Kaza veya acil tıbbi müdahale gerektirecek bir durumla karşılaşmanız halinde kendinizi garanti altına alacak, kapsamlı bir Acil Sağlık Paketine ihtiyaç duyuyorsanız hemen bizden teklif isteyin.


Online Acil Sağlık Sgortası Teklifi Almak İçin Lütfen Tıklayınız